Ettevõttest

Osaühing Pipe Standart on asutatud 2010 aastal. Firma põhineb 100% Eesti kapitalil. Algselt eraisikutedele pakkuvast ettevõttest on tänaseks sirgunud arvestatav tegija Lõuna-Eesti välisvõrkude ehituse turul.

Aastatega oleme oma ridadesse koondanud rõõmsameelse ja tubli professionaalidest koosneva meeskonna, mis lahendab probleemideta ka keerulisemad väljakutsed. Meie meeskond koosneb 12 töötajast, enamikul neist on aastatepikkune välisvõrkude ehituse staaž.

Meie tegevusvaldkondadeks on välisvõrkude ehitus ning suuremahulised mulla ja kaevetööd. Tööd teostame eesmärgiga kindlustada tellija nõudmised tuginedes omapoolsetele pikaajalistele kogemustele. Vajadusel kaasame ehitusprotsessi alltöövõtu korras koostööpartnereid. Tööde põhitellijateks on suuremad ehitusfirmad, kinnisvaraarendajad, korteriühistud, kohalikud omavalitsused.

Välisvõrkude ehitus eeldab eriotstarbeliste masinate olemasolu ja seetõttu oleme investeerinud  tehnikasse, mis võimaldab rakendada säästlikke ja tänapäevasemaid tehnoloogiaid ehituses  ja mullatöödel.

Missioon

Pipe Standart OÜ missioon on pakkuda kliendile paindlikku, optimaalset ja kvaliteetset välistrasside ehituse teenust, mis tagab kliendi pikaajalise rahulolu igast detailist.

Visioon

Olla ehitusturul usaldusväärne partner ning väärtustada koostööd läbi erinevate uuenduslike võimaluste ja lahenduste.